.

.

New
1500-0856 Превоз појас за HP DesignJet 220 200 600 650 1633 36inch (E-големина) компатибилен нови

1500-0856 Превоз појас за HP DesignJet 220 200 600 650 1633 36inch (E-големина) компатибилен нови

DEN 960.00

Стока
Достапно.

За да се обезбедат повеќе вредни услуги,
производи и опсег : Нова & Обновена Печатач и застарени компјутерски производи Електронски компоненти и делови за Резервни Делови : Нови,се користи и трговија на големо е Тешко Да се Најде и застарена технологија производи
Гуангжу Tian Ying Најдобро продаван домашни и странски повеќе од 50 провинции и автономни региони во Европа, Америка, Африка,Југоисточна Азија повеќе од 10 области. Поради т о на царинската политика разлики, Ако производството на царински даноци, мора да се плати од страна на купувачот ,како што е s доволно, ве молиме имајте во царинската декларација износ, ви благодариме
2.
1500-0856 користи во следниве Design Jet Модели :
C2859 B HP Design Jet 650 C 36 Inch C3181 A HP Design Jet 200 36 Inch C3188 A HP Design Jet 220 36 Inch C2848 A HP Design Jet 600 36 Inch C1633 A HP Design Jet 1633 C1633 B HP Design Jet 1633 Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата.

Детали

Број На Модел На:
DesignJet 220 200 600 650 1633
Бренд Име:
Hp
Тип:
Други
Дел Број:
1500-0856
Состојба:
компатибилен нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
36-инчен(E-големина)
Број На Модел На:
200/220/600/650/1633
транспорт трошок:
Бесплатен превозот
Обликот:
прстен
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти