.

.

New
564 глава за печатење CR280 30001 CR280A за HP принтери Photosmart 6510 Принтер ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА МЛАЗНИЦАТА МАСТИЛО КАСЕТИ

564 глава за печатење CR280 30001 CR280A за HP принтери Photosmart 6510 Принтер ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА МЛАЗНИЦАТА МАСТИЛО КАСЕТИ

DEN 1080.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Ние нормално одговор на секоја порака во рок од 24 часа. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Инаку, договорот е конечна. Пратката со точката ќе биде предаден, од Хонг Конг со Рамен Воздух Mail или Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Сите производи се квалитетни проверени. Сериозни понудувачи само ве молиме. Времето за испорака обично трае 2-3 недели, (max 4 недели), во зависност во која земја & локација. Уплатата треба да се изврши во рок од 14 дена од освојувањето на првиот објект. МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме ALIPAY САМО. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. ОДНОС НА ПРОДАЖБАТА на задоволството на Клиентите е наш врвен цел.

Детали

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти