.

.

New
2 парчиња печатач Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604/VJ1618 Растворувач базирани Мастило Печатач капа врвот

2 парчиња печатач Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604/VJ1618 Растворувач базирани Мастило

DEN 1049.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

2 парчиња Mimaki Ограничување за Mimaki JV33 JV5 JV34 Растворувач базирани Мастило Печатач капа врвот
1. Се користи за растворувач мастило печатач.
2. 1 капа врвот во пакет.1 многу се 2бр ограничување.
3. Погоден за Растворувач врз основа машина.
4. Погоден за Mimaki JV33 / JV5/JV34
Погоден за mutoh VJ1604/VJ1618

Детали

Број На Модел На:
JV33 Капа врвот
Бренд Име:
TOPINKJET
Тип:
Други
Име на производ:
капа врвот
Погоден за:
Mimaki JV33 JV5 JV34 печатач
печатење тип:
инк-џет печатач
Работна функција :
Чистење на глава за печатење
ХС:
84439000
Компатибилен:
mutoh VJ1604/VJ1618
1 многу:
2 компјутери
Свеж

Избор на клиенти