.

.

New
1Pcs РЕК 5501 Фотокопија Машина Притисок Ролери За Ricoh AFicio MPC5501 Coiper Делови Пониски Fuser Ролери

1Pcs РЕК 5501 Фотокопија Машина Притисок Ролери За Ricoh AFicio MPC5501 Coiper Делови Пониски Fuser Ролери

DEN 2448.00
DEN 2879.52

Стока
Достапно.


Зошто да изберете нас
• Ние сме историска компанијата кои имаат повеќе од 10 години искуство во оваа линија
• Зрел и професионален тим за продажба
• Високо квалитетни суровини
• Стабилен квалитет и течно печати перформанси
• Прифатлива Цена
• Атрактивно пакување како на вашите барања
• Брза испорака 3-5 работни дена по потврдување на нарачката
• Одлично по-продажбата на гаранција
• Одлични услуги на клиентите и добра техничка поддршка
Нашите Услуги
Како за нашите услуги? Пример : ние може да понуди примероци за тестирање ,кога цел потврди,примерокот ќе биде испратен до вас како е можно поскоро. Висок квалитет исти со оригиналот.
Нормално ние ги користиме E-Пакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U. ATS се стреми да ја задржи водечката позиција со consistity снабдување во високо-квалитетни производи, обезбедувајќи услуги и прифатлива цена.
Компанијата Информации
Основана е во 2005 година, Гуангжу Aotusi Канцеларија Опрема Бизнис Одделот се зголеми за да стане професионална производителот на потрошен материјал за препишувач & печатач.1% и да биде слободен 1 : 1 се заменува во следниот редослед, строго КК пред породувањето. ОЕМ : можете да стави лого на производи и пакет .
Пакување стил :
Кориснички пакување/ Неутрален
Главна конкурентна Предност :
A.
Плаќање :
Ќе го прифатат плаќање и преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.

Детали

Број На Модел На:
За Ricoh AFicio MPC5501
Бренд Име:
ATS
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти