.

.

New
2 ПАРЧИЊА ПЦР Главниот Полнеж Ролери Полнач За Panasonic 84E 513 653 613 663 623 668 678 Photoprinter делови

2 ПАРЧИЊА ПЦР Главниот Полнеж Ролери Полнач За Panasonic 84E 513 653 613 663 623 668 678 Photoprinter делови

DEN 1183.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


Компанијата Информации
Основана е во 2005 година, Гуангжу Aotusi Канцеларија Опрема Бизнис Одделот се зголеми за да стане професионална производителот на потрошен материјал за препишувач & печатач. Брза испорака.
Зошто да изберете нас
• Ние сме историска компанијата кои имаат повеќе од 10 години искуство во оваа линија
• Зрел и професионален тим за продажба
• Високо квалитетни суровини
• Стабилен квалитет и течно печати перформанси
• Прифатлива Цена
• Атрактивно пакување како на вашите барања
• Брза испорака 3-5 работни дена по потврдување на нарачката
• Одлично по-продажбата на гаранција
• Одлични услуги на клиентите и добра техничка поддршка
Нашите Услуги
Како за нашите услуги? Пример : ние може да понуди примероци за тестирање ,кога цел потврди,примерокот ќе биде испратен до вас како е можно поскоро. ATS се стреми да ја задржи водечката позиција со consistity снабдување во високо-квалитетни производи, обезбедувајќи услуги и прифатлива цена.
Плаќање :
Ќе го прифатат плаќање и преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат. ОЕМ : можете да стави лого на производи и пакет .
Нормално ние ги користиме E-Пакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U.

Детали

Бренд Име:
ATS
Број На Модел На:
За Panasonic 84E 513 653 613 663 623 668 678
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти