.

.

New
10SET X RC1-3609-000 RC1-3610-000 Черупка Притисок Ролери за HP 1160 1320 2420 2430 3390 P2014 P2015 M2727 M3027 M3035 P3005

10SET X RC1-3609-000 RC1-3610-000 Черупка Притисок Ролери за HP 1160 1320 2420 2430 3390 P2014 P2015 M2727 M3027 M3035 P3005

DEN 287.04

Стока
Достапно.


Опис :
Име на производ : Черупка Притисок Ролери L+R
Се користи за : HP1160 1320 2400 2410 2420 2430 3390 P2014 P2015 M2727 M3027 M3035 P3005 ОЕМ код : RC1-3609-000 RC1-3610-000 RC1-3609 RC1-3610 Пакување : Неутрален пакет Состојба : Компатибилни НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

Детали

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
1160 1320 2400 2410 2420 2430 3390 P2014 P2015 M2727 M3027 M3035 P3005
Тип:
Други
Објектот:
Черупка Притисок Ролери L+R
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1160 1320 2400 2410 2420 2430 3390 P2014 P2015 M2727 M3027 M3035 P3005
ОЕМ Кодот:
RC1-3609-000 RC1-3610-000 RC1-3609 RC1-3610
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
10SET
Свеж

Избор на клиенти