.

.

New
C6090-60267 енкодер лента HP DesignJet 5000 5000PS 5500 5500PS 5100 42inch компатибилен нов Бесплатен превозот

C6090-60267 енкодер лента HP DesignJet 5000 5000PS 5500 5500PS 5100 42inch компатибилен нов Бесплатен превозот

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Hp
боја:
Јасно,К
Број На Модел На:
DesignJet 5000 5000PS 5500 5500PS 5100
Тип:
Други
Дел#:
C6090-60267
Состојба:
Компатибилен-Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
статус:
на располагање
Големина:
42 инчи
модел numbere:
5000 5000PS 5500 5500PS 5100
транспорт трошок:
Бесплатен превозот
Резолуција на односот на:
150DPI
Thinkness:
0.18 mm
Свеж

Избор на клиенти