.

.

New
бренд печати ја главата за зебра zp450 zp 450 етикета печатач

бренд печати ја главата за зебра zp450 zp 450 етикета печатач

DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Состојба : ОБНОВЕНА Секоја глава за печатење е тестиран, гаранција да се користи и добра работна состојба ! ОБНОВЕНА И ОРИГИНАЛНИ Оригинални печати ја главата за зебра zp450 zp 450 етикета печатач ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО ОД ХОНГКОНГ POST.COM 6~12 ДЕНА ДА НИ/AU/СА/МОБ/FR/GB/NZ/ЗАПАД/KR; 30~60 ДЕНА ДА БРАЗИЛ; 12~24 ДЕНА во ДРУГИ ЗЕМЈИ.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти