.

.

New
Глава за печатење печати ја Главата За EPSON ЧАСОТ-970C 970C 970

Глава за печатење печати ја Главата За EPSON ЧАСОТ-970C 970C 970

DEN 2879.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење.
Глава за печатење печати ја Главата За EPSON ЧАСОТ-970 C 970 C 970
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ОБНОВЕНА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО СО ЕМС
Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку зачувам, ние само го прифати зачувам превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти