.

.

New
10X Храна за Хранење на Испорака Ролери Опрема 8T за HP 920 6500 6000 6500A 7500 7000 7500A B010 B010A B010b B109 B109a B109c B109q B110

10X Храна за Хранење на Испорака Ролери Опрема 8T за HP 920 6500 6000 6500A 7500 7000 7500A B010 B010A B010b B109 B109a B109c

DEN 737.28

Стока
Достапно.


По insatllation ако објектот не работи, ве молиме испратете го видео за да ги проверите чекорите за инсталација од започне до крајот, ве молиме да се покаже во видео на објектот со сина боја компанија лента "SWZNPART", ако објектот без лого лента на тоа,ве молиме donot знак за пакетот, ако не можете да добиете пакет по себе,или примите со вашиот пријател.ве молиме да ги споделите со нив да направи за вас,под сите овој случај, ќе се направи целосна реконструкција на купувачите сметка во банка. кога ви треба нова цел, ве молиме ги споделите со нас на previou цел број,ќе им даде на нашите клиенти добар попуст,сакаат да сторат повеќе бизнис со вас во иднина,ви благодариме за соработката~!
.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе квантитет повеќе попуст.
Производ состојба : Компатибилни нови. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по добиете производот,и ве молиме да го вратите производот со оригиналниот пакет.
Formatter табла со 3 месеци гаранција,други предмети без некоја гаранција.
FEED ВРАТИ
Ве молиме дозволете ни да знаеме како е производ работа откако доби пакет,ние ќе го цениме ако се чувствувате satisfite со нашите производи.
Дел број на производот или на кутијата некаде има различни,ако објектот не се компатибилни на вашиот компјутер,ве молиме испратете го видео за да ги покаже чекорите за инсталација,и да ги испратите назад кон нас,ние ќе ги плати за да ви се врати превозот цена,или да ги испратите на друг точен објект за вас,ве молиме закажете само откако ќе се прифати овој случај.

Детали

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
920 6500 6000 Храна за Хранење на Испорака Ролери Опрема 8T
Тип:
Други
Повеќе компатибилни модел:
6500A 7500 7000 7500A B010 B010A B010b B109 B109a B109c B109q B110
Состојба:
компатибилен нови
Точка име :
Опрема 8T
Пакет:
нормално пакување
минимум за количина:
10 Компјутери
превозот метод:
Aliexpress стандард за испорака метод
Свеж

Избор на клиенти