.

.

New
ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ЗА EPSON ТМ-T88III Термички Приемот ПЕЧАТАЧ глава за печатење

ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ЗА EPSON ТМ-T88III Термички Приемот ПЕЧАТАЧ глава за печатење

DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Ве молиме ни e-mail со какви било прашања може да имате текот на трансакцијата.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ве молиме да ни даде висока стапка на превозот бесплатно, па нашата работа може да се продолжи.
Не плаќаат победниците ќе бидат пријавени на e Bay. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински давачки, и увозни давачки (ако ги има). Пратката со точката ќе биде предаден, од Хонг Конг со Рамен Воздух Mail или Регистрирани Воздух Mail. Тоа е лесен и безбеден и можете да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, банкарски трансфери и Pay Pal сметка салда.Бесплатен Превозот ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ЗА EPSON ТМ-T88 III Термички Приемот ПЕЧАТАЧ PIRNTHEAD ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА ОБНОВЕНА ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
1. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши.
Ве молиме да се комбинираат повеќе предмети(повеќе од $10) во една цел следниот пат, така што можеме да им понудиме на регистрирани воздухопловната за вас. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти