.

.

New
1x компатибилен за hp771 CE017A DESIGNJET 771 Z6200 глава за печатење Мат Црна Хроматска

1x компатибилен за hp771 CE017A DESIGNJET 771 Z6200 глава за печатење Мат Црна Хроматска

DEN 2160.00

Стока
Достапно.

направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци), ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца, можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард.
771 глава за печатење
Ние ги доставуваме најдобри глава за печатење :
100% Одличен глава за Печатење
100% тестирање работи
771 MK/CR глава за печатење
БОЈА : Мат Црна/Хроматска
ЗА OEM : CE017 A X1
КОМПАТИБИЛЕН ЗА : CE017 A DESIGNJET 771 Z6200
ПАКУВАЊЕ : стандардно пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T). ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди. направи вашето разбирање. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : CPAP : Кина Пост Воздух Парцела; HKPAP : Хонгконг Пост Воздух Парцели
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ
(Ако сте во итен случај, pls.

Детали

Бренд Име:
LeadKsam
Број На Модел На:
771MK/CR
Тип:
Други
квалитет:
Одлични
боја:
Мат Црна/Хроматска CE017A
ЗА ОЕМ КОДОТ:
CE017A
компатибилен за:
Z6200
Свеж

Избор на клиенти