.

.

New
бренд глава за печатење ОБНОВЕНА Печати ја главата QY6-0074 за CANON MP980 тестирани ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА

бренд глава за печатење ОБНОВЕНА Печати ја главата QY6-0074 за CANON MP980 тестирани ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА

DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays.
ОБНОВЕНА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
Превозот бесплатно Од Сингапур Пост Int'l се Регистрирате Воздух Mail. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Печати ја главата QY6-0074 глава за печатење за CANON Pixma MP980 тестирани ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО ПАКЕТ : 1 PCS ВКЛУЧЕНИ
Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет.

Детали

Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти