.

.

New
fuser единица за HP1600 2600 RM1-1821-000 220V RM1-1820-000 110V

fuser единица за HP1600 2600 RM1-1821-000 220V RM1-1820-000 110V

DEN 4775.04

Стока
Достапно.


FEED ВРАТИ
Ве молиме дозволете ни да знаеме како е производ работа откако доби пакет,ние ќе го цениме ако се чувствувате satisfite со нашите производи.
```````````` РУСИЈА КЛИЕНТ ЗАБЕЛЕШКА
Според Русија Пост политика,ве молиме љубезно ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме,исто l ајк : Kovalev Олег Иванович.
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА
Ве молиме ги споделите со нас вашата машина број на модел, ќе брод на ниту една од нив кога цел, без порака.Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ".
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе квантитет повеќе попуст.
Ако објектот штета кога примате,ве молиме donot знак за пакетот,или да земе слика на производот и да побарате за некоја штета сертификат документ од поштата или поштарот,ќе се вратат на купувачот само под овој случај,и ве молам, ве молиме да се направи ред само откако ќе се прифати ова решение.
Внимание : ве Молиме ги споделите со нас вашата машина 110 V или 220 V , кога цел без да остави порака ќе брод на секој еден од нив,ве молиме љубезно забелешка за овој случај. Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот.

Детали

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
1600 fuser assy fuser собранието fuser комплет
Тип:
Други
боја:
Други
Состојба:
Користи добра работа
Дел Број:
RM1-1821-000 220V RM1-1820-000 110V
Точка име :
fuser комплет печатач fuser fuser assambly печати fuser
Пакет:
нормално пакување
минимум за количина:
1 единица
превозот метод:
Aliexpress стандард за испорака метод
Напон:
220V,110V
Свеж

Избор на клиенти