.

.

New
C4700-60053 Енкодер лента за HP DesignJet 230 250C 350C 430 450C 488CA 600 700 750C 36inch Компатибилен Нов Бесплатен превозот

C4700-60053 Енкодер лента за HP DesignJet 230 250C 350C 430 450C 488CA 600 700 750C 36inch Компатибилен Нов Бесплатен превозот

DEN 480.00

Стока
Достапно.

Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени други изразат компанија за вас, брзина може да биде побавно, ве молиме за разбирање. Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба! Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Контакт со Нас : ве Молиме контактирајте со нас, прво доколку постои било каков проблем со објектот или испорака! Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ние нудиме илјади делови за HP,Lexmark,на Canon,Ролан итн. За да се обезбедат повеќе вредни услуги,
производи и опсег : Нова & Обновена Печатач и застарени компјутерски производи Електронски компоненти и делови за Резервни Делови : Нови,се користи и трговија на големо е Тешко Да се Најде и застарена технологија производи
Гуангжу Tian Ying Најдобро продаван домашни и странски повеќе од 50 провинции и автономни региони во Европа, Америка, Африка,Југоисточна Азија повеќе од 10 области. Оригиналното пакување е многу голема,Брод без Оригиналната Кутија!
3. Сите пакети се придружени со Следење на број.

Детали

Бренд Име:
Hp
Број На Модел На:
DesignJet 230 250C 350C 430 450C 488CA 600 700 750C
боја:
Јасно,К
Тип:
Други
Дел#:
C4700-60053
Состојба:
компатибилен нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
статус:
на располагање
Големина:
36-инчен
транспорт трошок:
Бесплатен превозот
Резолуција на односот на:
150DPI
Thinkness:
0.18 mm
Свеж

Избор на клиенти