.

.

New
Само една боја ОБНОВЕНА глава за печатење НА HP 11 ГЛАВА за ПЕЧАТЕЊЕ C4811A СИНОЗЕЛЕНА

Само една боја ОБНОВЕНА глава за печатење НА HP 11 ГЛАВА за ПЕЧАТЕЊЕ C4811A СИНОЗЕЛЕНА

DEN 575.52

Стока
Достапно.

Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress.
Само една боја ОБНОВЕНА глава за печатење НА HP 11 ГЛАВА за ПЕЧАТЕЊЕ C4811 A СИНОЗЕЛЕНА
за HP Business Inkjet 2200 работна група инк-џет Печатач ; за HP 2200 Xi инк-џет Печатач ; за HP Inkjet 2280 Стандарден Инкџет Печатач ; за HP Design Jet Копир cc800ps Голем Формат Инкџет Печатач ; за HP Inkjet 2600dn инк-џет Печатач ; за HP Office Jet 9130 Сите Во Еден Директен Термички Печатач ; за HP Design Jet 815mfp инк-џет Печатач ; за HP Business Inkjet 2280tn работна група инк-џет Печатач ; за HP Business Inkjet 1100d работна група инк-џет Печатач ; за HP Ink Jet cp1700ps Стандарден Инкџет Печатач ; за HP Inkjet 1200dn работна група инк-џет Печатач ; за HP Бизнис 1100 DTN инк-џет Печатач ; за HP Боја Инкџет cp1700ps Стандарден Инкџет Печатач ; за HP Business Inkjet 2250 Стандарден Инкџет Печатач ; за HP Business Inkjet 2250tn Стандарден Инкџет Печатач ; за HP 2250tn работна група инк-џет Печатач ; за HP 2250 Стандарден Инкџет Печатач ;
Бои : Цијан
Пакетот вклучува
1 PCS ВО 1 СЕТ.

Детали

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти