.

.

New
Оригиналниот печати ја главата 990A4 за Брат DCP145C 165C 185C 350C 385C 585CW MFC250C 290CW 490CW 790CW J140 MFC5490 255 глава за печатење

Оригиналниот печати ја главата 990A4 за Брат DCP145C 165C 185C 350C 385C 585CW MFC250C 290CW 490CW 790CW J140 MFC5490 255 глава

DEN 1812.00
DEN 2131.20

Стока
Достапно.

На глава за печатење е направен во Јапонија. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Вашето мислење е многу важно за нас, Позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. На глава за печатење е за Брат 990 A4 печатач.
Ако било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас , Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш, Ние ќе ви одговори на работа пат во Кина
.
Соодветни за печатач :
За брат DCP145 C DCP165 C DCP185 C DCP350 C DCP385 C DCP585 CW MFC250 C MFC290 C MFC490 CW MFC790 CW J140 MFC5490 255 495 795 DCP375 CW J415 J125 J410 J220 J315 DCP195 MFC990 CW J715 Печатач
Пакет : едно парче
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3) ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
Производ функција :
1.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови,ве Молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.На глава за печатење е нов и оригинален.

Детали

Број На Модел На:
оригиналниот глава за Печатење
Бренд Име:
TOPPARTS
боја:
BK
Тип:
Други
Пакет:
едно парче
Модел:
Оригиналниот печати ја главата 990A4
Место на Потекло:
направен во јапонија
одговараат за:
DCP145C DCP165C DCP185C DCP350C
ОДГОВАРА ЗА 2:
DCP385C DCP585CW MFC250C MFC290C MFC490CW
одговараат за 3:
MFC790CW J140 MFC5490 255 495 795 DCP375CW
одговараат за 4:
J415 J125 J410 J220 J315
одговараат за 5:
за DCP195 MFC990CW J715 Печатач
Свеж

Избор на клиенти