.

.

New
печати ја главата ЗА EPSON PX-405A PX-435A XP-400 XP-312 XP-300 XP-412 L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302

печати ја главата ЗА EPSON PX-405A PX-435A XP-400 XP-312 XP-300 XP-412 L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303

DEN 2133.12

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.обновена печати ја главата за EPSON PX-405 A PX-435 A XP-400 XP-312 XP-300 XP-412 печати ја главата ЗА EPSON PX-405 A PX-435 A XP-400 XP-312 XP-300 XP-412 L300 L301 L351 L355 L358 L111 L120 L210 L211 ME401 ME303 XP 302 ТЕСТИРАНИ ВО РАБОТНА СОСТОЈБА Пакетот вклучува 1 PCS ВО 1 СЕТ. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас.

Детали

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти