.

.

New
Оригинални нови QY6-0054 глава за печатење За Canon 450i 455i 470PD 475PD MP375R MP390 MP360 MP370 i450 i470D i475D iP2000 Глава за Печатење

Оригинални нови QY6-0054 глава за печатење За Canon 450i 455i 470PD 475PD MP375R MP390 MP360 MP370 i450 i470D i475D iP2000 Глава

DEN 1224.00

Стока
Достапно.


Оригиналниот нова Глава за Печатење QY6-0054 глава за печатење Компатибилен За Canon PIXUS 450i 455i 470 PD 475 PD MP360 MP370 MP375 R MP390 MP130 MP330 i450 i455 i470 D i475 D Multi PASS MP360 MP370 MP390 image CLASS MP360 MP370 MP390 Smart Base MP360 MP370 MP390 i P2000 i P1500 PIXMA MP130 MP110 MP410 MP430
Пакување : Неутрален или оригиналниот
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
QY6-0054
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригинални нови
Одговараат на печатач 1:
За PIXUS 450i 455i 470PD 475PD
Одговараат на печатач 2:
За PIXUS MP360 MP370 MP375R MP390 MP130 MP330 i450 i455 i470D i475D
Одговараат на печатач 3:
За MultiPASS MP360 MP370 MP390 imageCLASS MP360 MP370 MP390
Одговараат на печатач 4:
За SmartBase MP360 MP370 MP390 iP2000 iP1500 PIXMA MP130
Одговараат на печатач 5:
За MP110 MP410 MP430
Свеж

Избор на клиенти