.

.

New
14N1339 14N0700 глава за печатење за Lexmark 100 108 150 155 S301 S305 S315 S308 S405 S415 S408 S409 S505 S515 S508 S605 S608 S815 S816

14N1339 14N0700 глава за печатење за Lexmark 100 108 150 155 S301 S305 S315 S308 S405 S415 S408 S409 S505 S515 S508 S605 S608

DEN 1176.00

Стока
Достапно.


Опис :
Име на производ : глава за печатење Печати ја Главата Печатач глава
Се користи за Lexmark 100 105 108 150 155 100 XL 105 XL 108 XL 150 XL 155 XL S301 S305 S315 S308 S405 S415 S408 S409 S505 S515 S508 S605 S608 S815 S816 ОЕМ код : 14 N1339 14 N0700 14 N1492 14 N1228 14 N1483 Пакување : Неутрален Пакет Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Детали

Број На Модел На:
Печати ја Главата 14N1339 14N0700 14N1492 14N1228 14N1483
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Глава за печатење Печати ја главата Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот реновирана
Број На Модел На:
S305 S315 S308 S405 S415 S408 S409 S505 S515 S508 S605 S608 S815 S816
ОЕМ Кодот:
14N1339 14N0700 14N1492 14N1228 14N1483
мастило кертриџ модел:
100 105 108 150 155 100XL 105XL 108XL 150XL 155XL
КОЛИЧИНА:
1pc
Свеж

Избор на клиенти