.

.

New
RM1-2055 RM1-0659-000 RM1-0659 RM1-0659-000CN Хартија Излез Лента Собранието Испорака Фах Assy за HP 1018 1020 1010 1015 1012 1022

RM1-2055 RM1-0659-000 RM1-0659 RM1-0659-000CN Хартија Излез Лента Собранието Испорака Фах Assy за HP 1018 1020 1010 1015 1012

DEN 268.80

Стока
Достапно.


Опис :
Име на производ : Хартија за Излез Лента Собранието Испорака Фах Assy
Се користи за HP 1018 1020 1010 1015 1012
ОЕМ код : RM1-0659-000 RM1-0659 RM1-0659-000 CN Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Детали

Број На Модел На:
1018 1020 1010 1015 1012 1022
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Хартија Излез Лента Собранието Испорака Фах Assy
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1018 1020 1010 1015 1012 1022
ОЕМ Кодот:
RM1-0659-000 RM1-0659 RM1-0659-000CN RM1-2055 RM1-2055-000
Пакет:
Неутрален пакет
MOQ:
1pc
Свеж

Избор на клиенти