.

.

New
Mimaki JV33, JV5, Mutoh VJ1204/1604/2606 Wiper Печатач дел

Mimaki JV33, JV5, Mutoh VJ1204/1604/2606 Wiper Печатач дел

DEN 355.20

Стока
Достапно.


Wiper За Mimaki JV33/JV5 Mutoh Value Jet 1204/1604/2606
EPSON7880/7800/9880/9800/4880/7450/9450 итн.
Забелешка : ОЕМ

Детали

Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
Mimaki JV33, JV5, Mutoh VJ1204/1604/2606 Wiper
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти