.

.

New
ОРИГИНАЛНИ НОВИ F094000 F094001 F094010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson ПЕРО C60 C62 CX3100 CX3200 I8100 STYC60

ОРИГИНАЛНИ НОВИ F094000 F094001 F094010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson ПЕРО C60 C62 CX3100 CX3200

DEN 696.00

Стока
Достапно.


Опис :
Производ na мене : глава за печатење Печати ја Главата Печатач Глава
Се користи за Epson ПЕРО C60 C62 CX3100 CX3200 I8100 STYC60 ОЕМ код : F094000 F094001 F094010 Пакет : Оригиналниот Пакет Состојба : Оригинални НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

Детали

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
ПЕРО C60 C62 CX3100 CX3200 I8100 STYC60
Тип:
Други
Објектот:
Глава за печатење Печати ја главата Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ПЕРО C60 C62 CX3100 CX3200 I8100 STYC60
ОЕМ код / Дел Не:
F094000 F094001 F094010
КОЛИЧИНА:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена
Пакет:
Оригиналниот Пакет
Свеж

Избор на клиенти