.

.

New
500ml Хидрографски Activator А + 10pcs А4 големина на празно Вода Трансфер Печатење Филм

500ml Хидрографски Activator А + 10pcs А4 големина на празно Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 2179.00
DEN 2448.00

Стока
Достапно.

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Плаќање :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Пакетот Вклучува :
500 ML Activator На А4 црна Хидрографски Филм
Вода трансфер на технологија на печатење
Вода Трансфер Печатење е еден вид на завршувањето на технологии за грб на саканиот модел на 3 D крива. На activator се користи за одредување на пигмент мастило на филмот. Или не, ве молам, точно пред исплата. Имаме две вид на хидрографски филм, еден е празен филм за инк-џет печатач печатење, другиот е веќе испечатени од страна офсет принтер. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Кога ќе се стави на филмот на вода, activator Б се користи за liquify филмот. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа може да се примени на многу индустрии како што се автомобилски делови, возило делови, апарати за домаќинство, чевли, мебел. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.

Детали

Бренд Име:
vilaxh
Број На Модел На:
Други
Тип:
Други
Количина:
1Bottle Activator А +10pcs A4 Трансфер Филм
јачина:
500ml
одговараат за:
На Инк-џет печатач,Мебел Боја, Пластична Обвивка
Хидрографски Activator На:
Activator На
А4 големина на празно Вода Трансфер Печатење Fi:
Празно Вода Трансфер Печатење Филм
Свеж

Избор на клиенти