.

.

New
10SET BSH-M600-НИСКА BSH-M601 Черупка Притисок Ролери Пониски Ролери Черупка за HP LaserJet Enterprise 600 M600 M601 M602 M603 4555

10SET BSH-M600-НИСКА BSH-M601 Черупка Притисок Ролери Пониски Ролери Черупка за HP LaserJet Enterprise 600 M600 M601 M602 M603

DEN 287.52

Стока
Достапно.


ЈАПОНИЈА BSH-M600-НИСКА BSH-M601 Черупка Притисок Ролери Пониски Ролери Черупка за HP Laser Jet Enterprise 600 M600 M601 M602 M603 4555
Опис :
Име на производ : Черупка Притисок Ролери Пониски Ролери Черупка
Се користи за HP Laser Jet Enterprise 600 M600 M601 M602 M603 4555 ОЕМ код : BSH-M600-НИСКА BSH-M601 Пакување : Неутрален пакет Состојба : ЈАПОНИЈА НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

Детали

Број На Модел На:
LaserJet Enterprise 600 M600 M601 M602 M603 4555
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Черупка Притисок Ролери Пониски Ролери Черупка
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Јапонија
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
LaserJet Enterprise 600 M600 M601 M602 M603 4555
ОЕМ Кодот:
BSH-M600-НИСКА BSH-M601
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
10SET 1SET=2PC
Свеж

Избор на клиенти