.

.

New
за Epson Перо Pro9700/7910/7710/9710/9910/9908/7908 Долг Кабел за Податоци 3pcs/setCN100 300cm40pins CN101 305cm40pins

за Epson Перо Pro9700/7910/7710/9710/9910/9908/7908 Долг Кабел за Податоци 3pcs/setCN100 300cm40pins CN101 305cm40pins

DEN 10583.52

Стока
Достапно.


Перо Про 9700 /7910/7710/9710/9910/9908/7908 Долг Кабел за Податоци , 3pcs/setCN100 300cm, 40pins; CN101 305cm, 40pins; CN104 315cm, 40pins (2142275, 2142267, 2142269)
За да се користи со : Перо Про 9700/7910/9910/7710/9710/9908/7908
Забелешки : Оригиналниот

Детали

Број На Модел На:
Долг Кабел
Бренд Име:
YILINUOSI
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти