.

.

New
10 Пар KM1500 FS1016 Горниот Ролери Черупка за Kyocera FS 1018 1020 1030 1040 1060 1041 Горниот Ролери Черупка 2A820120 2A820131

10 Пар KM1500 FS1016 Горниот Ролери Черупка за Kyocera FS 1018 1020 1030 1040 1060 1041 Горниот Ролери Черупка 2A820120 2A820131

DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Така на производот сликата ќе видите сега е само за референца,можеби пакување или на производот боја е надградена или менуваат,а ние не ги информира однапред или ажурирање на најновите слики навремено,ве молиме да ги ПРИФАТИ предмети кои сте ги добиле како стандард.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага детали П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Но, може да бидете сигурни дека сите производи купувате од нашата продавница се на добар квалитет и најдобра услуга по продажбата. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Детали

Бренд Име:
CMYK GZ
Број На Модел На:
KM1500 FS1016 FS1041 FS1061 FS1030 FS1040 FS1060 FS1018 FS1020
боја:
BK
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти