.

.

New
2 парчиња Копир горниот дел fuser ролери компатибилен за Коника Minolta DI2510 DI3510 DI3010 топлина ролери фотокопија машина

2 парчиња Копир горниот дел fuser ролери компатибилен за Коника Minolta DI2510 DI3510 DI3010 топлина ролери фотокопија машина

DEN 1056.00
DEN 1242.24

Стока
Достапно.


Плаќање :
Ќе плаќање преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.
Нормално ние ги користиме E-Пакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U. С , додека Кина/Белгија/Хонгконг Пост во други земји, ако ви е потребна итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
- Ќе брод вашата нарачка 1-4 дена
- Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации на следење на број, ве молиме контактирајте со нас .
Опис :
Предмет Тип : копир резервни делови
Име На Производ : Горниот Fuser Ролери
Број на модел : За Коника Minolta DI2510 3510 3010
Пакување : Неутрален Пакет

Детали

Број На Модел На:
За Коника Minolta DI2510 3510 3010
Бренд Име:
ATS
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти