.

.

New
DC1100 Цилиндар за Xerox 1100 4110 900 6000 7000 4112 4127 4590 4595 opc тапан / Одделение А+++

DC1100 Цилиндар за Xerox 1100 4110 900 6000 7000 4112 4127 4590 4595 opc тапан / Одделение А+++

DEN 3168.00

Стока
Достапно.

Испорака Време : во Рок од 5 дена по приемот на потврдата на вашата исплата
8.
DC1100 opc тапан за Xerox 1100 4110 900 6000 7000 4112 4127 4590 4595 opc тапан / Одделение А+++
1 : За Fuji Xerox dc 900 6000 7000 1100 4110 4112 4127 4590 4595 итн. Ние исто така може да обезбеди тапан единица , тонер касети, чип и OPC тапан, чистење на ножот, греење ролери, притисок ролери, fuser филм, опрема, оддалеченост од ноктот пикап ролери и така натаму!Направи вашата набавка полесно
Најдобри желби за вас!
За Повратни Информации :
Почитувани Клиент : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и мојата услуга, ве молиме светлина секој малку ѕвезда ;
Ако не се чувствуваат толку добро , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме да ви помогнеме !
Ви благодариме многу за вашата добрина !
. Боја C75
2. Ние само нудиме високо квалитетен производ за нашите клиенти . Минимум со цел : 1 Парче
6.Тип : O pc тапан
3.Пакување : Неутрален Пакување
Има Многу јасна печатење на резултати и повеќе од 180000 страници живот !
Почитувани Други продавачи , на нашите слики се фотографирани од мене , ако сакате да позајмите нив , ве молиме да обезбеди производи како добри како мојата компанија е ! Ви благодариме !
Слатка потсетници :
1. Боја : Виолетова ( Origianl боја )
4.Сите производи пред пратката ќе оди низ ригорозни тестирање за да се обезбеди најдобри резултати
5.

Детали

Бренд Име:
Cicoho
боја:
Црно на Бело
Број На Модел На:
dc6000
Тип:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
opc тапан
Компатибилен:
За Xerox 4110 900 6000 7000 1100 4112 45904595 копир
Количина:
Компатибилен и 100% нов , Одделение А+++
Страница Принос:
Повеќе од 500000 страници
Модели 1:
За Xerox DocuCentre 900 1100 6000 7000
Модели 2:
WorkCentre 4110 4112 4127 4590 4595
Модели 3:
За Xerox DC6000 DC7000 DC900 DC1100
Свеж

Избор на клиенти