.

.

New
Висок Квалитет на Оригиналниот teardown DK-475 Тапан Единица компатибилен За kyocera FS-6025 6030 6530 6525 FS6025 FS6030 FS6530 FS6525

Висок Квалитет на Оригиналниот teardown DK-475 Тапан Единица компатибилен За kyocera FS-6025 6030 6530 6525 FS6025 FS6030 FS6530

DEN 5244.00
DEN 5520.00

Стока
Достапно.


Висок Квалитет на Оригиналниот teardown DK-475 Тапан Единица компатибилен За kyocera FS-6025 6030 6530 6525 FS6025 FS6030 FS6530 FS6525 255 305 (80%-90% нова без полнење ролери )
Забелешка : ве молиме оставете порака до мене и да ми кажете на вашиот печатач модел
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Број На Модел На:
FS-6025
боја:
Други
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти