.

.

New
F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата Remanufactured За Epson R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350

F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата Remanufactured За Epson R200 R210 R220 R230 R300

DEN 1421.00
DEN 1511.52

Стока
Достапно.


Модел Бр. :
Глава За Печатење За Epson
Тип :
Глава за печатење
Нов или не
Remanufactured Производи
Боја :
Црна/Боја
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
Пластична Кеса И Неутрална Боја Кутија.
Олово време
2-4 работни дена по плаќање
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Глава За Печатење Модел
F166000 F151000 F151010
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на глава за печатење
1
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Глава За Печатење За Принтер Epson Листата :
R200 R210 R220 R230 R300
R310 R320 R340 R350 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки Совети : производот е remanufactured производи, Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме да не го купите

Детали

Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти