.

.

New
Remanufactured F056030 F056010 глава за печатење Принтер Печати ја Главата За Epson DX2 Боја 1520 1520K 800 800N ПРО 5000 7000 7500 9500 9000

Remanufactured F056030 F056010 глава за печатење Принтер Печати ја Главата За Epson DX2 Боја 1520 1520K 800 800N ПРО 5000 7000

DEN 5752.00
DEN 6119.52

Стока
Достапно.


Модел Бр. :
Глава За Печатење За Epson
Тип :
Глава за печатење
Нов или не
Remanufactured Производи
Боја :
Црна/Боја
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
Пластична Кеса И Неутрална Боја Кутија.
Олово време
2-4 работни дена по плаќање
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Глава За Печатење Модел
F056 F05601 F056010 F056030 F056040 F056020
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на глава за печатење
1
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Глава За Печатење За Принтер Epson Листата :
DX2
Перо Боја 1520 1520 K 3000 800 800 N
ПРО 5000 7000 7500 9500 9000 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки Совети : производот е remanufactured производи, Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме да не го купите

Детали

Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти