.

.

New
5Pc 11oz Млеко Кригла Гума Менгеме Силикони Тела Печати Кригла заврши за 3D Сублимација машина Сублимација Кригла

5Pc 11oz Млеко Кригла Гума Менгеме Силикони Тела Печати Кригла заврши за 3D Сублимација машина Сублимација Кригла

DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Нашата Компанија е Професионални Производители и трговски друштва. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Нашата компанија има повеќе од 10years експертиза и 6 година Alibaba експертиза.5 Pc 11oz Млеко Кригла Гума Менгеме Силикони Тела Печати Кригла заврши за 3 D Сублимација машина Сублимација Кригла
Производи : 5 X КОМПЈУТЕРИ 3 D сублимација кригла менгеме/ преносот на топлината првенство тела
Состојба : 100% Нов и висок квалитет
Главен Материјал : отпорни на Топлина силикон и метал
Mani Боја : Зелена
Нето Тежина : 84g
Големина : 11 OZ Ширина : 110mm Должина : 240mm
Се користи за : 3 D 11oz чаши сублимација печатење/ 3 D кригла/купот на топлина transferin
Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.com (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење number : www.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global. Ние сме специјализирани во производството flatbed печатач(УВ Печатач /Еко Растворувач Печатач/Храна Печатач), Автоматски cd/dvd печатач, сублимација топлина притиснете машина, и потрошен материјал итн.

Детали

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
Кригла Гума Менгеме
Тип:
Други
Тип:
Кригла Гума Менгеме
Број На Модел На:
11oz
Свеж

Избор на клиенти