.

.

New
Фабриката обичај јасно црна силикони 200pcs/многу 1/32 0.8 mm 1mm capillary јами plug Т тип plug силиконска гума челични цевки приклучоци

Фабриката обичај јасно црна силикони 200pcs/многу 1/32 0.8 mm 1mm capillary јами plug Т тип plug силиконска гума челични цевки

DEN 447.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

PROCOLOR Најдобар Квалитет со Силиконска Гума прилагодено 1/32 "0.8 mm 1mm capillary јами plug Т тип plug силиконска гума челични цевки приклучоци Топло прашува : ве Молиме кажете ни ја вашата избор на боја, или барања. Инаку, ние ќе го избере случајно се за вас. Голема количина на контактирате овластениот сервис,за да вашата фабрика цена,БЛАГОДАРЕНИЕ!
Големина на примерок(Единици : MM) : Q1 : Имаат многу слични производи Q2 : поддршка на мешаната серија,1lot=Многу видови на производ=$9.9 Q4 : Ние може да се направи различни бои според pantone боја П5 : произведуваат според цртежи и примероци Q6 : Главниот во различни силикони, силиконска гума, гума, малку пластични Q7 : Безбеден и не-токсични, без мирис,изработени од 100% од храна одделение силиконски П8 : Температура Опсег : -40ºC на + 240 ºC Q9 : Производство Силиконска Гума мувла Q10 : Како можам да контактира со вас? Way1, Whatsapp : +86 181 2503 2828 МСН : PROCOLORSEEJIN Way2, ги Испратите вашите Истрага Детали во Подолу, Кликнете на копчето "Испрати" Сега!

Детали

Бренд Име:
welcolor
Број На Модел На:
PT-1-1
Тип:
Други
кориснички:
Поддршка
Користете дупка големина:
краток печат 0.8 mm-1mm 1/32 дупка
Продажба Точка :
поддршка мешана серија
боја:
Транспарентно и црна... да изберете...
Температурата Опсег:
-40 до 240
Функција:
Безбедно,без мирис, нетоксичен
Материјал:
Силикони
сертификација:
ISO9001/ISO14001/TS16949
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти