.

.

New
Мастило Амортизерите со Негативен Притисок за Epson DX5 глава за печатење Mimaki JV33 JV5 Allwin Gongzheng Галакси Растворувач Инкџет Отпорни *8pcs

Мастило Амортизерите со Негативен Притисок за Epson DX5 глава за печатење Mimaki JV33 JV5 Allwin Gongzheng Галакси Растворувач

DEN 950.40

Стока
Достапно.

Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќаме враќање или размена. Било неразумно враќање не е прифатливо откако ја прими стоката. Отпорен на корозија. Лесно во инсталацијата со нашите приклучок, и ние исто така снабдување посебен конектор.Ако сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ни даде "слава" откако ја прими стоката, било проблем контактирајте со нас во прв пат.
Препорачана превозот од DHL, UPS-от,ТНТ или Fed Ex експрес (преземат за 4-10 дена ) ;
Стандард Превозот од e Packet ,Кина Пост Воздух Mail ,Хонгконг Пост(Обично се зема околу 7-29 days ,Делумно би се зема околу 1-2 месеци од страна на неизбежниот ризик на стандард за испорака како што се Бразил, итн. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена). Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Гуангжу Град !
3. Се изврши мастило празнење операција од сите мастило премини.
Количина : 8 парчиња по многу
Производ карактеристики :
1.
Објектот Спецификација :
Може да се користи за DX4 DX5 Печати ја Главата инк-џет Печатач . пристојна цена.Ве молиме контактирајте со нас во 5days откако ќе ја прими стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот.
Mimaki JV33/JV5.
Општо производите се врати барања :
1.
Услуги на клиентите :
Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на Aliexpress.

Детали

Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти