.

.

New
За Citronix 65u млазницата за Citronix Ci580 Ci700 Ci1000 Ci2000 печатач

За Citronix 65u млазницата за Citronix Ci580 Ci700 Ci1000 Ci2000 печатач

DEN 9600.00

Стока
Достапно.

Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолг timen;Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.
Превозот :
Внимание : Сега Кина не може да се користи на курирската служба DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от шип на руски,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от ,ќе испрати страна на EMS;да Аргентина,Бразил,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от, но не и да ни кажете Даночен број или CPF ИЛИ CNPJ и името на Компанијата,ние ќе ги испрати со ЕМС.Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи.
* Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност,со цел да се избегне купувачот данок.па тоа може да се обезбеди вашата нарачка пари е безбедно.
2) ЕМС обично трае околу 6-13 dayas,повеќе или помалку.
Услуги на клиентите :
1.
3) Кина/Хонгконг Пост воздух mail/Парцела трае околу 20-35days. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup,па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.купувачот мора да ги преземе сите изгуби.
Гаранција :
1.
Погоден за
За Cironix Ci-1000 Ci2000 Ci580 Ci780 cij инк-џет печатач
Приказ на слики :
Плаќање :
Нарачката пари трансакции се гарантира со Aliexpress;можете да ја потврди нарачката откако ќе ја доби oder стоки pacakge. Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолго време; Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.

Детали

Бренд Име:
ANYINKJET
Број На Модел На:
АЈ-d
боја:
Бела
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти