.

.

New
2017 Најновите ПВЦ картичка послужавник за epson 1400 1410 1430 1430W 1500W R800 R1800 R1900 R2000 R2000S R2400 R2880 R3000 G800 Artisan1430

2017 Најновите ПВЦ картичка послужавник за epson 1400 1410 1430 1430W 1500W R800 R1800 R1900 R2000 R2000S R2400 R2880 R3000 G800

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Апликација на : пвц картичка диск
Предности :
1. Политики :
1.
2017 Најновите ПВЦ картичка послужавник за epson 1400 1410 1430 1430 W
Производи пакет : 1x компјутери ПВЦ картичка послужавник за Epson 1400 1430 R800
Состојба : 100% Нови и оригинални, со висок квалитет,Пластични. Печатење ефект е многу добра, а сликите ќе се печати на вистинското место по одредување на диск со картичка послужавник, таа ќе ги зачувате вашите трошоци да се трошат за печатење на погрешно место. Лесно да се инсталира и се користи едноставно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 100% нов и висок квалитет
2. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Или не, ве молам, точно пред исплата. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

Бренд Име:
colorsun
боја:
BK
Број На Модел На:
ПВЦ crad лента
Тип:
Други
Тип На Производ:
ЦД фах/ DVD диск, лента
квалитет:
Врвот
Модел На Печатач:
за epson 1400 1410 1430
Пакување:
кутија пакет
печатење тип:
инкџет печатење
Употреба:
Да се одржи картички кога печатење
Тип:
пластични диск, лента
Wholesales:
прифатете
Свеж

Избор на клиенти