.

.

New
20 Поделба Подлога Гума Триење за Samsung CLP770 CLP775 CLX3305 CLX6200 CLX6210 CLX6220 CLX6240 CLX6250 ML2150 ML2151 ML2152

20 Поделба Подлога Гума Триење за Samsung CLP770 CLP775 CLX3305 CLX6200 CLX6210 CLX6220 CLX6240 CLX6250 ML2150 ML2151 ML2152

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Опис :
Име на производ : Поделба Подлога Триење Подлога Гума
Се користи за : Sa msung ML1510 ML1710 ML2250 ML1910 ML2525 ML2580 SCX4100 SCX4200 SCX4216 SCX4824 SF560 SF565 PE16 CLP365 CLP600 CLP610 CLP620 CLP650 CLP660 CLP670 CLP770 CLP775 CLX3305 CLX6200 CLX6210 CLX6220 CLX6240 CLX6250 ML2150 ML2151 ML2152 ML2550 ML2551 ML2552 ML3560 ML3561 ML4050 ML4051 ML4551 ML5050 SL-C410 C430 C460 C480 за Xerox Phaser 3420 3425 3450 3500 3150 3130 3120 3119 3115 3121 ОЕМ код : JC73-00132 A JC97-01931 A JC67-00605 A JC63-01669 A
JC73-00140 A 019 N00821 019 N00742 JC61-00580 A JC61-03344 A JC97-03249 A Пакување : Неутрален пакет Состојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!

Детали

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
ML2550 ML2551 ML2552 ML3560 ML3561 ML4050 ML4051 ML4551 ML5050 SL-C410
Објектот:
Поделба Подлога Гума Триење
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
оригинални нови
Модел Број 1:
ML1510 ML1710 ML2250 ML1910 ML2525 ML2580 SCX4100 SCX4200 SCX4216
Модел Број 2:
SCX4824 SF560 CLP365 CLP600 CLP610 CLP620 CLP650 CLP660 ML4551 ML5050
Модел Број 3:
CLP670 CLP770 CLP775 CLX3305 CLX6200 CLX6210 CLX6220 CLX6240 CLX6250
Модел Број 4:
ML2150 ML2151 ML2152 ML2550 ML2551 ML2552 ML3560 ML3561 ML4050 ML4051
Модел Број 5:
Phaser 3420 3425 3450 3500 3150 3130 3120 3119 3115 3121
ОЕМ код / Дел Бр 1:
JC73-00132A JC97-01931A JC67-00605A JC63-01669A JC73-00140A
ОЕМ код / Дел 2 Не:
019N00821 019N00742 JC61-00580A JC61-03344A JC97-03249A
КОЛИЧИНА:
20pc
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти