.

.

New
Компатибилен Маг Ролери HP Laserjet P2014 P2015 M2727 Печатач,За HP Q7553A 53A 7553A Q7553X 7553X 53X Магнетни Ролери,За HP 2015

Компатибилен Маг Ролери HP Laserjet P2014 P2015 M2727 Печатач,За HP Q7553A 53A 7553A Q7553X 7553X 53X Магнетни Ролери,За HP 2015

DEN 1296.00

Стока
Достапно.

Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Конкурентна цена; * 4. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6.
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Без наплата се нудат. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилни Маг Raller За Q7553 X/7553 A За Употреба Во : HP CE505 A/CE505 X/Q5949 A/Q5949 X/Q7553 A/Q7553 X HP Laserjet P2035/P2055;1160/1132 Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн.
Ви Благодарам Многу !
. 100% нови; * 5. Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел. Големи акции , Брза испорака; * 7.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Убав и силен пакување; * 3.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши.
Опис На Производот * 1. Само неисправни производи ќе бидат понудени.

Детали

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
Q7553A Q7553X
Тип:
Други
Печатач Делови:
Магнетни Ролери / Маг Ролери / Г-дин
Модел На Печатач:
За HP Laserjet P2014 P2015 M2727 Печатач
Свеж

Избор на клиенти