.

.

New
ОЕМ Нов Пикап Ролери за kyocera FS1300 1030 1128MFP 2810 1035 1100 1028 1135 2000 2029 3900 3920 4000 4030 302F906240 2F906240

ОЕМ Нов Пикап Ролери за kyocera FS1300 1030 1128MFP 2810 1035 1100 1028 1135 2000 2029 3900 3920 4000 4030 302F906240 2F906240

DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Име на производ : kyocera FS1300 1030 1128 MFP 2810 1035 1100 1028 1135 2000 2029 3900 3920 4000 4030 Превземање на Ролери
ОЕМ Број : 302 F906240 2 F906240
Квалитет : Компатибилни нови , ОЕМ
Забелешка : 100% тестирани пред испорака, добра работа

Детали

Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
Зелена
Број На Модел На:
kyocera FS1300 1030 1128MFP 2810 1035 1100 1028 1135 2000 3900 2029
Тип:
Други
Име на производ:
превземање на ролери
P/N:
302F906240 2F906240
квалитет:
компатибилен нови ,оем
Гаранција:
добра работа
Мин. цел:
100pcs
користат за:
kyocera FS1300 1030 1128MFP 2810 1035 1100 1028 1135 2000
Пакет:
Неутрален Пакување
Свеж

Избор на клиенти