.

.

New
Висок квалитет на Тапан Единица Компатибилен За Ricoh MP4000 MP4001G MP5000 MP5001G

Висок квалитет на Тапан Единица Компатибилен За Ricoh MP4000 MP4001G MP5000 MP5001G

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


Висок квалитет на Тапан Единица Компатибилен За Ricoh MP4000 MP4001 G MP5000 MP5001 G (160000 страници)
Пакување : Netural
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Број На Модел На:
MP4000 MP4001G MP5000 MP5001G
боја:
Други
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти