.

.

New
1 BUC За Mimaki JV33 JV5 Капа Врвот За Epson DX5 глава за печатење Капа Станица fFor Muoth 1604 2606 1204 Со Висок Квалитет

1 BUC За Mimaki JV33 JV5 Капа Врвот За Epson DX5 глава за печатење Капа Станица fFor Muoth 1604 2606 1204 Со Висок Квалитет

DEN 864.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Добро за заштита на животната средина. Политики :
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
За Mimaki JV33 JV5 Капа врвот за Epson DX5 глава за печатење капа станица за Muoth 1604 2606 1204 на висок квалитет
Пакетот вклучува : 1 buc
Опис :
Растворувач отпорни Капа врвот / висок квалитет капа станица
Погодна за печатење модел : за Epson DX5 печатач глава
За Muoth 1204/1304/2606/1604/1614/1608/1618
За Mimaki : JV33 JV5
Функција : Растворувач отпор, Анти-корозија
Употреба : да се апсорбира беше мастило
тоа може да се користи постојано. Гаранција :
1.
За Испорака :
1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детали

Бренд Име:
TOPPARTS
Број На Модел На:
JV33 JV5 DX5printhead
Тип:
Други
Тип:
Капа врвот/ Мастило апсорпција подлога/ мастило ограничување подлога
Состојба:
100% нов и висок квалитет
Погодна за печатење модел:
За Epson DX5 глава за печатење/ непријател Mimaki JV33 JV5
MOQ:
1 buc
Пакување:
Кутија или торба за пакување
време на испорака:
во рок од 7 дена по примена на плаќање
Трговија на големо:
прифатете
producting капацитет :
1000 парчиња неделно
Употреба:
да се апсорбира беше мастило
Карактеристики:
Анти-корозија; Анти-solven
Свеж

Избор на клиенти