.

.

New
Бесплатен превозот тест за HP4700/4700N Formatter Одбор Q7491-67906 Q7492-67903 на продажба

Бесплатен превозот тест за HP4700/4700N Formatter Одбор Q7491-67906 Q7492-67903 на продажба

DEN 3600.00

Стока
Достапно.

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. ние не прифаќаме да се вратат. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако компатибилни објект е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Детали

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
4700
боја:
Други
Тип:
Други
Име на производ:
formatter одбор
P/N:
Q7491-67906 Q7492-67903
Quatily:
90% Нови оригинални
Гаранција:
3 месеци
Мин. цел:
1pcs
користат за:
Ж-P4700
Пакет:
Неутрален Пакување
Свеж

Избор на клиенти