.

.

New
1PC/многу CE508-60001 CE50860001 Печатач Formatter Одбор Главната Логика на Одборот За Hp Laser Jet, ЗАБ КП 5520N 5525N 5520 5525 N Вистински

1PC/многу CE508-60001 CE50860001 Печатач Formatter Одбор Главната Логика на Одборот За Hp Laser Jet, ЗАБ КП 5520N 5525N 5520

DEN 8542.56

Стока
Достапно.

Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .Ве молиме undersatand,ви благодарам. Ви благодариме.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.
Методи За Плаќање
1. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.1 PC/многу CE508-60001 CE50860001 Печатач Formatter Одбор Главната Логика на Одборот За Hp Laser Jet, ЗАБ КП 5520 N 5525 N 5520 5525 N Вистински
Бренд Име : За HP
Тип : Обновена 95% нови
Функција : Вистински
Дел numbe р : CE508-60001
Машина Модел За HP Laser Jet КП 5520 N 5525 N 5520 5525 N
Пакет Содржина :
1 PCS x Formatter Одбор Главната Логика Одбор
Шопинг Водич
Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
По-продажбата на услугата
.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.

Детали

Број На Модел На:
За HP ЗАБ КП 5520N 5525N 5520 5525 N
боја:
K
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
ОЕМ Кодот:
CE508-60001
Тип:
Обновена 95% нови
Функција:
вистински
Тежина:
About 1.5KG
се користи во:
За HP Laser Jet КП 5520N 5525N 5520 5525 N
регионот:
Свет-Широк
Количина:
1pc
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
Свеж

Избор на клиенти