.

.

New
Оригинални и НОВИ за HPCB863-80013A 932 933 XL глава за печатење на HP 932 933 XL за HP Pro 6100 6600 6700 7110 7610 7612 печати h

Оригинални и НОВИ за HPCB863-80013A 932 933 XL глава за печатење на HP 932 933 XL за HP Pro 6100 6600 6700 7110 7610 7612

DEN 3263.52

Стока
Достапно.


Во Врска Со Повратните Информации :
1,Ако сте задоволни со нашите производи ,ве молиме оставете пет ѕвезди позитивни повратни информации до нас ,ви благодариме. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Превозот :
1.
Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1.Сите сврзувачки елементи се означени за лесна идентификација.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.На глава за печатење може да се излез мастило stably и непречено. Овие трошоци се клиентот одговорност.
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.
4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.
3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.
-ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Вистински фото
Безбедно И Професионални Пакување :
Пакувањето е фирма за да се обезбеди безбедно испорака.

Детали

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
за HP 932 933 XLprinthead
Тип:
Други
Број На Модел:
за HP 932 933 XLprinthead
Квалитет:
Врвен квалитет
Место на Потекло:
Јапонија
Пакет :
кутија за пакување
Compatiable Печатач:
За HP 6100 6600 6700 7110 7610 7612
Свеж

Избор на клиенти