.

.

New
F185000 F185010 глава за печатење За Epson Перо Фото T1110 T1100 T30 T33 L1300 B1100 Печати ја Главата C10 C120 ME1100 ME70 TX525 WF1100

F185000 F185010 глава за печатење За Epson Перо Фото T1110 T1100 T30 T33 L1300 B1100 Печати ја Главата C10 C120 ME1100 ME70 TX525

DEN 2937.00
DEN 3263.52

Стока
Достапно.


5)на Нашите производи гаранција еколошки.F185000 F185010 глава за печатење За Epson Перо Фото T1110 T1100 T30 T33 L1300 B1100 Печати ја Главата C10 C120 ME1100 ME70 TX525 WF1100
-ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-
Име на производ : За epson F185000 F185010 глава за печатење
Производ функција :
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
2,Ако не сте задоволни од било која причина,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние заедно ќе работат со вас за да ви помогнат да се реши проблемот, додека не се задоволни.
4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот.На глава за печатење може да се излез мастило stably и непречено. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете порака и нашите претставници ќе ви помогне со тоа.
Компатибилен печатач модел :
За Epson Перо Фото T1110 T1100 T30 T33 BX31 0 B1100 Печатач
За Epson Перо Фото C10 C120 C110 D120 TX510 FN TX525 WF1100 Печатач
За Epson Перо Фото ME1100 ME70 PX1001 PX1004 PX-101 PX-V780 Печатач
Нашето ветување :
1)Висок квалитет,100% производство од фабриката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или не, ве молам, точно пред исплата.

Детали

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
F185000 F185010 F185020
Тип:
Други
Број На Модел На:
Функција:
глава за печатење
Место на orgin:
Јапонија
Состојба :
100% нов и висок квалитет
Погодна За Печатење Модел :
PX1001 PX1004 PX-101 PX-V780
Пакување:
нормално пакување
Погодна за печатење модел 2 :
За epson C10 C120 C110 D120 ME1100 ME70
Квалитет:
Врвен квалитет
Свеж

Избор на клиенти