.

.

New
Оригиналниот глава за печатење QY6-0073 Печати ја главата За Canon iP3600 iP3680 MP540 MP560 MP620 MP568 MX860 MX868 MX870 MX878 MG5140 MG5180

Оригиналниот глава за печатење QY6-0073 Печати ја главата За Canon iP3600 iP3680 MP540 MP560 MP620 MP568 MX860 MX868 MX870 MX878

DEN 1368.00

Стока
Достапно.

Оригиналниот глава за печатење QY6-0073 Печати ја главата Компатибилен За Canon i P3600 i P3680 MP540 MP560 MP620 MP558 MP568 MX860 MX868 MX870 MX878 MG5140 MG5180 Печатач Глава
Пакување : Неутрален или оригиналниот
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
QY6-0073
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот
Одговараат на печатач 1:
За iP3600 iP3680 MP540 MP560 MP620 MP558 MP568 MX860 MX868
Одговараат на печатач 2:
За MX870 MX878 MG5140 MG5180
Тест:
100% тестирано
Свеж

Избор на клиенти