.

.

New
Нови Оригинални F1660000035 Печати ја главата Компатибилен За EPSON R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350 глава за Печатење

Нови Оригинални F1660000035 Печати ја главата Компатибилен За EPSON R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350 глава за

DEN 5184.00

Стока
Достапно.


100% Нови Оригинални F1660000035 Печати ја главата Компатибилен За EPSON R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350 глава за Печатење
Пакување : оригиналниот
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо

Детали

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
F1660000035
боја:
Црна и Шарени
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
100% Нови Оригинални
Одговараат На Печатач :
За EPSON R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350
Свеж

Избор на клиенти