.

.

New
Долниот Ракави Ролери За Canon iR iR2020 iR2318 iR година I 2020 2318L 2318 да се намали Притисокот Ролери Fuser Ролери На Продажба

Долниот Ракави Ролери За Canon iR iR2020 iR2318 iR година I 2020 2318L 2318 да се намали Притисокот Ролери Fuser

DEN 760.80

Стока
Достапно.

Заврши вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, Особено Русија купувачот, ве Молиме потврдете го вашето целосно име
ЗА КВАЛИТЕТ 100% Нов.
ЗА ПРЕВОЗОТ Default Service : Chian Пост Воздух Mail на светот. Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод. W e ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации. Експедитивни Услуги : EMS , DHL , UPS-от , Fed Ex. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка.
Ве молиме оставете порака која покажува. Ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот. Нормално време на Испорака : Кина Пост Воздух Mail = 15~60 дена , ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена. Ви благодарам многу !
ЗА ПОЛИТИКА На производи лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. Ако сакате да нарачате многу производ. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.

Детали

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти