.

.

New
Долниот Ракави Ролери За Canon iR 7095 7105 7200 има око 8500 7086 105 iR7095 iR7200 да се намали Притисокот Ролери Fuser Ролери На Продажба

Долниот Ракави Ролери За Canon iR 7095 7105 7200 има око 8500 7086 105 iR7095 iR7200 да се намали Притисокот Ролери Fuser Ролери

DEN 2440.80

Стока
Достапно.

Ако сакате да нарачате многу производ. Во ригорозни тестирање пред пратката. Ви благодарам многу !
ЗА ПОЛИТИКА На производи лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди оценка postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка. Заврши вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, Особено Русија купувачот, ве Молиме потврдете го вашето целосно име
ЗА КВАЛИТЕТ 100% Нов.
ЗА ПРЕВОЗОТ Default Service : Chian Пост Воздух Mail на светот. Ве молиме контактирајте со нас. Нормално време на Испорака : Кина Пост Воздух Mail = 15~60 дена , ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена. Експедитивни Услуги : EMS , DHL , UPS-от , Fed Ex. Што е вашиот печатач модел ? Стандардно е за Canon i R 7095. Вашите 5 ѕвезди оценување е важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот.

Детали

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти